Zaproszenie na spotkanie informacyjne doktorantów szkół doktorskich z Dyrektorem Szkoły Doktorskiej PW

zdalnie 13.06.2022 r. w godz. 15.00 – 17.00, stacjonarnie 20.06.2022 r. w godz. 14.00 – 16.00

W imieniu Dyrektora Szkoły Doktorskiej Politechniki Warszawskiej Pana Prof. dr hab. inż. Pawła Pyrzanowskiego serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące restrukturyzacji obecnie działających pięciu Szkół Doktorskich.

W związku ze wspomnianą restrukturyzacją od semestru zimowego roku akademickiego 2022/2023 doktoranci dotychczasowych pięciu Szkół Doktorskich staną się doktorantami jednej Szkoły Doktorskiej Politechniki Warszawskiej.

Na spotkanie przewidziane są dwa terminy:

• zdalnie w dniu 13 czerwca br. w godzinach 15.00 – 17.00, spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy  MS Teams, link do spotkania zostanie przesłany mailem;
  • stacjonarnie w dniu 20 czerwca br. w godzinach 14.00 – 16.00, spotkanie odbędzie się w Małej Auli Gmachu Głównego PW.

Spotkanie poprowadzi Dyrektor Szkoły Doktorskiej wraz z przedstawicielami Prezydium Szkoły. W spotkaniu udział wezmą również przedstawiciel Działu Obsługi Doktorantów oraz Przewodniczący Rady Doktorantów PW.

Na spotkaniu poruszone zostaną między innymi poniższe zagadnienia:

• zasady organizacji i funkcjonowania Szkoły Doktorskiej;
  • realizacja programu kształcenia;
  • możliwości zmiany wymagań programowych na te obowiązujące w nowej Szkole Doktorskiej;
  • obieg dokumentów dotyczących kształcenia;
  • sprawy administracyjne.

Organizatorzy chętnie odpowiedzą też na nurtujące Państwa pytania.