Aktualności

Zachęcamy do udziału w badaniu ewaluacyjnym projektu „Smart Education for Engineering Doctors”

Zaproszenie do udziału w badaniu ewaluacyjnym projektu „Smart Education for Engineering Doctors”

Szanowni Państwo,

Zachęcamy do udziału w badaniu ewaluacyjnym projektu „Smart Education for Engineering Doctors” (SEED) realizowanego w PW w ramach NAWA STER. Poza bezpośrednią oceną działań projektowych, badanie umożliwi również zgromadzenie informacji ważnych dla wspierania umiędzynarodowienia studiów doktorskich w PW.

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024

Informujemy, że 21 czerwca 2023 r. (godz. 00.00) rozpocznie się rekrutacja na semestr zimowy roku akademickiego 2023/2024 do Szkoły Doktorskiej Politechniki Warszawskiej. Rejestracja kandydatów odbędzie się za pośrednictwem systemu IRK www.irk.pw.edu.pl. System IRK otwarty będzie do 14 sierpnia 2023 roku (godz. 23.59).

 

Final Call for Tech - Athon 2023

FINAL CALL!

3 DAYS UNTIL THE END OF REGISTRATION!

Tech-Athon 2023 is a Doctoral School Course!

Tech-Athon

“Engineers for the Society” Tech-Athon 2023 is an organized marathon of work on own research ideas submitted by teams of PhD students.

Tech-Athon 2023

Tech-Athon 2023

DID YOU KNOW ?

During your PHD studies:

  • you need to complete 2 subjects in English and Tech-Athon could be one of them!
  • get specific WQF/PQF and during Tech-Athon you will gather about 80% of them!

Dodatkowa rekrutacja do Szkoły Doktorskiej Politechniki Warszawskiej dla uczestników projektu „Rozwój algorytmów mionowego układu wyzwalania detektora Compact Muon Solenoid do fazy wysokiej świetlności”

Banner o dodatkowej rekrutacji do Szkoły Doktorskiej Politechniki Warszawskiej dla uczestników projektu „Rozwój algorytmów mionowego układu wyzwalania detektora Compact Muon Solenoid do fazy wysokiej świetlności”

Na podstawie § 7ust. 1 i 2 Regulamin rekrutacji do Szkoły Doktorskiej PW na rok akademicki 2022/2023, stanowiącego załącznik do uchwały nr 182/L/2022 Senatu PW z dnia 23 lutego 2022 r., Szkoła Doktorska PW ogłasza dodatkową rekrutację w ramach projektu „Rozwój algorytmów mionowego układu wyzwalania detektora Compact Muon Solenoid do fazy wysokiej świetlności”

Seminarium: "Green, technological, and social transformations of organisations and economies”

Seminarium: "Green, technological, and social transformations of organisations and economies”

W imieniu Prorektora ds. Akredytacji i Współpracy Międzynarodowej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu prof. Bogusławy Drelich-Skulskiej i Dziekana Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu prof. Czesława Zająca mamy przyjemność zaprosić doktorantów do udziału w kolejnym spotkaniu w cyklu Międzynarodowych Seminariów Doktoranckich,

Zaproszenie na szkolenia online prowadzone przez wydawnictwo Elsevier

Zapraszamy do udziału  w szkoleniach online prowadzonych przez nowoczesne wydawnictwo Elsevier.

Webinaria znajdujące się na stronie są zarówno prowadzone na żywo, ale także wcześniej nagrane. Oferują one szeroki wybór tematów między innymi wskazówki wyszukiwania w Science Direct, czy ocena wpływu badań na społeczeństwo za pomocą bazy Scopus i narzędzia SciVal.

Kick off meeting

Dear Doctoral Students,

We kindly invite You, to take part in the Kick offwhich is the first event of "Engineers for the society" - Tech-Athon 2023 organized by the Doctoral School of the Warsaw University of Technology, the Center for Advanced Materials and Technologies CEZAMAT and the Center for Innovation and Technology Transfer Management CZIiTT.

Hybrydowy oraz zdalny kurs ‘Critical Sustainability’

Politechnika w Berlinie zaprasza studentów wszystkich kierunków studiów ze wszystkich uczelni ENHANCE oraz osoby, które nie są studentami na hybrydowy oraz zdalny kurs ‘Critical Sustainability’.

Warsztaty online pt. Potencjał sektora wodno-ściekowego jako źródła składników biogennych - edycja II

Bardzo serdecznie zapraszamy Młodych Naukowców (studentów, doktorantów oraz doktorów do 5 lat po obronie) na warsztaty online pt. Potencjał sektora wodno-ściekowego jako źródła składników biogennych - edycja II.

Konferencja Naukowa pt. „Zarządzanie procesowe. Od standaryzacji do transformacji procesowej organizacji”

Konferencja Naukowa pt. „Zarządzanie procesowe. Od standaryzacji do transformacji procesowej organizacji”

ZAPROSZENIE na Konferencję  Naukową

ZARZĄDZANIE PROCESOWE. OD STANDARYZACJI DO TRANSFORMACJI PROCESOWEJ ORGANIZACJI

 

Warsztaty online pt. Potencjał sektora wodno-ściekowego jako źródła składników biogennych.

Bardzo serdecznie zapraszamy Młodych Naukowców na warsztaty online pt. Potencjał sektora wodno-ściekowego jako źródła składników biogennych.

V edycja konkursu “Mój doktorat w 180 sekund”

V edycja konkursu  “Mój doktorat w 180 sekund”

Serdecznie zapraszamy na V edycję konkursu  “Mój doktorat w 180 sekund”

 Konkurs jest okazją dla doktorantów do zaprezentowania swojej pracy naukowej szerokiej publiczności. Polega na wytłumaczeniu skomplikowanych zagadnień w prosty sposób. Poza wymiarem naukowym, konkurs stwarza okazję do sprawdzenia się w wystąpieniach publicznych, co jest ogromną zaletą w budowaniu kariery!

Rejestracja na przedmioty Szkoły Doktorskiej PW na semestr letni 2022/23

Listy przyjętych do Szkoły Doktorskiej w semestrze letnim roku akad. 2022/2023

Listy przyjętych do Szkoły Doktorskiej

W dniu 3 lutego 2023 r. na stronie Szkoły Doktorskiej https://sd.pw.edu.pl/Szkola-Doktorska-PW/Rekrutacja2 opublikowane zostały listy kandydatów przyjętych do Szkoły Doktorskiej Politechniki Warszawskiej.

Listy rankingowe kandydatów w poszczególnych dyscyplinach – rekrutacja na semestr letni 2022/2023

UWAGA! Listy rankingowe nie są listami osób przyjętych.

Harmonogram przeprowadzenia oceny śródokresowej doktorantów kształcących się w Szkole Doktorskiej PW w sem. zimowym roku akad. 2022/2023

Ocena śródokresowa doktorantów kształcących się w Szkole Doktorskiej Politechniki Warszawskiej w semestrze zimowym roku akademickiego 2022/2023

Zarządzenie nr 77/2022 Rektora PW z dnia 21/12/2022

Informacja o wstrzymaniu rekrutacji do Szkoły Doktorskiej w dyscyplinach: Automatyka, Elektronika i Elektrotechnika oraz Inżynieria Lądowa i Transport

Szanowni Kandydaci do Szkoły Doktorskiej Politechniki Warszawskiej

   W związku z ukazaniem się nowego Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 11 października 2022 w sprawie dziedzin nauki i dyscyplin naukowych oraz dyscyplin artystycznych (Dz.U. 2022 poz. 2202), a także dokonanej na prośbę PW interpretacji Rady Doskonałości Naukowej z dnia 9 grudnia 2022 (DRKNK.432.95.2022),

ENHANCE Language Tandem Project

ENHANCE Language Tandem Project

We would like to invite you to join the ENHANCE Language Tandem Project

Zaproszenie na VII Międzynarodowe Seminarium Doktoranckie.

Zaproszenie na VII Międzynarodowe Seminarium Doktoranckie

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu organizuje kolejne z cyklu Międzynarodowych Seminariów Doktoranckich, które odbędzie się on-line na platformie Teams w dniu 30 listopada 2022 roku o godz. 16.00.    

Zaproszenie na konferencję Symkom.

Zaproszenie na konferencję Symkom

25 listopada 2022 r odbędzie się coroczne spotkanie użytkowników oprogramowania ANSYS.

Zaproszenie do udziału w ogólnopolskim konkursie EKOinnowatorzy

Zaproszenie do udziału w ogólnopolskim konkursie EKOinnowatorzy

EKOinnowatorzy 2022 to już 4. edycja ogólnopolskiego konkursu kierowanego do środowiska akademickiego, którego celem jest wyłonienie kół naukowych, studentów oraz doktorantów wyróżniających się w działalności naukowej i organizacyjnej o charakterze proekologicznym.

 

Na zgłoszenia organizatorzy oczekują do 30 listopada 2022 r.

Konferencja NWDPN XII Edycja

Zapraszamy Doktorantów, Asystentów przed i po otwarciu przewodu doktorskiego oraz Doktorów maksymalnie 6 lat po obronie, a także Studentów pasjonujących się nauką.