ENHANCE Language Tandem Project

We would like to invite you to join the ENHANCE Language Tandem Project

Zaproszenie na VII Międzynarodowe Seminarium Doktoranckie.

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu organizuje kolejne z cyklu Międzynarodowych Seminariów Doktoranckich, które odbędzie się on-line na platformie Teams w dniu 30 listopada 2022 roku o godz. 16.00.

Zaproszenie na konferencję Symkom.

Zaproszenie na konferencję Symkom

25 listopada 2022 r odbędzie się coroczne spotkanie użytkowników oprogramowania ANSYS.

Zaproszenie do udziału w ogólnopolskim konkursie EKOinnowatorzy

EKOinnowatorzy 2022 to już 4. edycja ogólnopolskiego konkursu kierowanego do środowiska akademickiego, którego celem jest wyłonienie kół naukowych, studentów oraz doktorantów wyróżniających się w działalności naukowej i organizacyjnej o charakterze proekologicznym.

Na zgłoszenia organizatorzy oczekują do 30 listopada 2022 r.

BioLAB 2023-24 Program

Ogłoszenie BioLAB 2023-24 Program

Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta zaprasza studentów i studentki, również studiów doktoranckich, nauk biologiczno-chemicznych, biofizycznych i medycznych do składania wniosków do Programu BioLAB 2023-24.

Nabór wniosków trwa do 1 lutego 2023 r.

Informacje dotyczące rejestracji na seminarium doktoranckie w sem. 2022Z

W związku z trwającą rejestracją na seminarium doktoranckie kończącą się 23.10.2022 o godz. 23.59.

Uprzejmie przypominamy, że:

Rekrutacja do Szkoły Doktorskiej PW na semestr letni 2022/2023

Informujemy, że 12 grudnia 2022 r. rozpocznie się rekrutacja na semestr letni roku akademickiego 2022/2023 do Szkoły Doktorskiej Politechniki Warszawskiej. Rejestracja kandydatów odbędzie się za pośrednictwem systemu IRK www.irk.pw.edu.pl.

Stypendium pod choinkę

To wyjątkowe wyróżnienie dla studentów i doktorantów Politechniki Warszawskiej, którzy osiągają sukcesy (naukowe, sportowe, artystyczne, inne), uczestniczą w projektach i wydarzeniach promujących naszą Uczelnię, popularyzują naukę, angażują się w akcje społeczne i działalność charytatywną. W ten sposób chcemy docenić wkład tych osób w budowanie wizerunku PW.

Konsultacje dla doktorantów Szkół Doktorskich

Od dnia 22 września 2022 r. rozpoczynają się konsultacje dla doktorantów Szkół Doktorskich, będą odbywały się cotygodniowo w czwartki, w formie stacjonarnej w godzinach 11.00 – 12.00,  w Pałacyku Rektorskim, ul. Koszykowa 80, pok. nr 8 (II piętro).

Dział Obsługi Doktorantów - godziny otwarcia

Zgodnie z Decyzją nr 95/2022 Kanclerza PW  z dnia 24 sierpnia 2022 r. informujemy, że od dnia 24 sierpnia do dnia 26 sierpnia 2022 Dział Obsługi Doktorantów jest czynny  w godz. od 8.00 do 14.00.