Sympozjum Młodych Naukowców Wydziału Fizyki UW 2024

Komitet Organizacyjny chciałby serdecznie zaprosić Was do wzięcia udziału w X edycji ogólnopolskiej konferencji Sympozjum Młodych Naukowców Wydziału Fizyki UW 2024. Odbędzie się ona w formie stacjonarnej w dniach 23 - 25 września 2024 roku na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego. Organizatorem Sympozjum jest Wydział Fizyki UW.

Konferencja daje studentom oraz doktorantom z całej Polski możliwość zaprezentowania swoich wyników badań w zakresie nauk fizycznych, oraz pokrewnych. Dodatkowo umożliwia ona zapoznanie się z projektami naukowymi realizowanymi na innych uczelniach oraz nawiązanie nowych kontaktów z uczestnikami z całej Polski.

Mamy nadzieję, że tegoroczna konferencja pozwoli podtrzymać już dziesięcioletnią integrację polskiego środowiska studentów fizyki, a dyskusje będą równie interesujące jak podczas poprzednich edycji Sympozjum. Oferujemy ciekawe wykłady zaproszonych prelegentów i nie tylko.

Rejestracja uczestników czynnych potrwa do 14 lipca br. za pośrednictwem formularza https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdXF4wPbGSP0h8TDoayhzFOOW8cwiF0koO_XIdWW2AYFWuTfw/viewform. Uczestnicy bierni mogą zarejestrować się do 31 sierpnia br. za pomocą formularza https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSepa7dmmhQkPWuQa_OtwXclpjdFVCoSQksIriQIp8JYpN7AIw/viewform.

Więcej szczegółów jest dostępnych na stronie internetowej: smn.fuw.edu.pl, facebookowej: https://www.facebook.com/SMNFUW/ i instagramowej: https://www.instagram.com/smn_fuw/.

Udział w konferencji jest bezpłatny.