Szkolenie z cyklu publikacji – Inżynieria Materiałowa

Serdecznie zapraszamy na szkolenie z cyklu „Od pomysłu do publikacji – co powinniśmy wiedzieć przed publikacją w wysoko punktowanym czasopiśmie” – w ramach dyscypliny Inżynierii Materiałowej, które odbędzie się 23 października 2024 r.  w godzinach 11:00-12:30, w Gmachu Rektorska 4, ul. Rektorska 4, sala 4.05 (piętro IV). Celem szkolenia jest zwiększenie efektywności publikacyjnej naukowców z dziedziny Inżynierii Materiałowej poprzez przekazanie wiedzy i umiejętności niezbędnych do przygotowania wysokiej jakości artykułów naukowych, które mają szansę na publikację w renomowanych czasopismach naukowych.

Szkolenie przeprowadzą:

• Część I -  mgr Iwona Socik, mgr Monika Gajewska.
  • Część II - prof. dr hab. inż. Katarzyna Konopka.

Zależy nam o dotarciu do jak największej liczby odbiorców tego szkolenia w związku z powyższym prosimy o rozpowszechnianie informacji o tej inicjatywie na Państwa kanałach informacyjnych, wszystkie informacje znajdą państwo na naszej w Intranecie i na stronie Działu ds. Szkoleń

Przed zajęciami zapraszamy uczestników na mały poczęstunek.

Kontakt: szkolenia.DSK@pw.edu.pl