Home » News »

zatytułowaną

ZARZĄDZANIE PROCESOWE. OD TEORII DO PRAGMATYKI

17 maja 2024 r.

W dniu 17 maja 2024 r. odbędzie się Konferencja Naukowa  pt. „Zarządzanie procesowe. Od teorii do pragmatyki”, organizowana przez Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej.

Celem Konferencji jest systematyzacja wiedzy oraz wymiana doświadczeń z zakresu zarządzania procesowego, jak również wskazanie perspektyw rozwoju, zidentyfikowanie pojawiających się szans i zagrożeń wobec szeroko pojmowanych zmian w gospodarce cyfrowej.

Rozległość i złożoność problematyki zarządzania procesowego wyznacza proponowana tematyka konferencji:

• teoretyczno-metodologiczne aspekty rozwoju zarządzania procesowego,
  • strategiczne i operacyjne uwarunkowania wdrożenia zarządzania procesowego,
  • ład procesowy (proces governance),
  • współczesne koncepcje, metody i narzędzia zarządzania procesowego,
  • zarządzanie procesowe a zarządzanie projektowe,
  • zarządzanie procesami produkcyjnymi i logistycznymi,
  • zintegrowane zarządzanie procesowe. Triada procesy-projekty-wiedza,
  • elektroniczne zarządzanie dokumentacją – ujęcie procesowe,
  • technologie zarządzania procesowego, BPMS, AI, AR, Big Data, IoT,
  • cyfryzacja, robotyzacja i automatyzacja procesów,
  • kompetencje procesowe i kultura organizacyjna,
  • zarządzanie procesowe a zarządzanie kapitałem intelektualnym,
  • zarządzanie procesowe w praktyce gospodarczej (bankowość, edukacja, uczelnie wyższe, transport i logistyka, produkcja, ubezpieczenia, IT, administracja publiczna, służba zdrowia).

Pragnę serdecznie zaprosić do uczestnictwa w Konferencji w trybie online. Szerokie grono uczestników Konferencji stanowić będą przedstawiciele wszystkich znaczących ośrodków naukowych oraz praktyków gospodarczych.

Szczegółowe i bieżące informacje dotyczące Konferencji są dostępne pod adresem: Konferencja Business Process Management Day 2024 .

Licząc na pozytywne przyjęcie zaproszenia, uprzejmie proszę o potwierdzenie obecności poprzez wypełnienie elektronicznego formularza rejestracyjnego.

Link do konferencji zostanie przesłany najpóźniej dzień przed wydarzeniem na adres e-mail podany podczas rejestracji.

Pozostaję z wyrazami szacunku,

Przewodnicząca Konferencji