SGH Doctoral Summer School

We would like to bring your attention to the SGH Doctoral Summer School on contemporary challenges in politics, business, and economy, organized by the SGH Warsaw School of Economics’ Doctoral School. The event will be held at the SGH Warsaw School of Economics, Warsaw, Poland, on July 8-12, 2024. We would appreciate it if you shared the information with your PhD students and/or colleagues.

Trwa nabór! Stypendia Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta

W imieniu Centrum Współpracy Międzynarodowej PW informujemy, że trwa kolejny nabór do programów stypendialnych Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta na wyjazd do USA.

WUT IF - fundusz inwestycyjny PW: zdalne spotkanie informacyjne

W imieniu nowopowstałego funduszu venture capital WUT IF założonego przez PW oraz zespół ekspertów zapraszamy na spotkanie informacyjne, które będzie zorganizowane na platformie Teams.

Międzynarodowa Konferencja CEwater

W imieniu dr hab. Marzeny Smol-Aruszanjan, Przewodniczącej Komitetu Naukowego konferencji CEwater, serdecznie zapraszamy do udziału w Międzynarodowej Konferencji – Woda i Ścieki w Gospodarce o Obiegu Zamkniętym (CEwater), będącej podsumowaniem projektu pt. „Opracowanie kompleksowych rozwiązań odzysku wody i podnoszenie świadomości o kluczowej roli wody w procesie transformacji w kierunku gospodarki o obiegu zamkniętym (GOZ)” (akronim wodoGOZowanie w praktyce).

Rejestracja na przedmioty 2024L

Zgodnie z harmonogramem rejestracji na stronie Szkoły Doktorskiej zostały zamieszczone niezbędne informacje na temat przedmiotów i seminarium oferowanych przez Szkołę Doktorską Politechniki Warszawskiej na semestr letni (2024L) roku akademickiego 2023/24.

Dodatkowa rekrutacja do Szkoły Doktorskiej Politechniki Warszawskiej dla uczestników projektów Horyzont 2020, OPUS-23, NCN SONATA

Na podstawie § 7 ust. 1 i 2 Regulaminu rekrutacji do Szkoły Doktorskiej Politechniki Warszawskiej na rok akademicki 2023/2024, stanowiącego załącznik do uchwały nr 291/L/2022 Senatu PW z dnia 21 grudnia 2022 r., Szkoła Doktorska Politechniki Warszawskiej ogłasza dodatkową rekrutację w ramach następujących projektów:

Odwołane konsultacje dla doktorantów z Prezydium Szkoły Doktorskiej PW

Konsultacje z Prezydium Szkoły Doktorskiej w dniu 15.02.2024 zostają odwołane.

Kurs - Tensegrity System: From Biomechanics to Mechanical Metamaterials

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kursie organizowanym przez prestiżową organizację CISM (International Centre for Mechanical Sciences). Kurs odbędzie się w dniach 16-20 września 2024 w Udine we Włoszech i obejmie szereg zagadnień związanych z konstrukcjami tensegrity, z naciskiem na mechanikę pracy tych struktur.

Czesław M. Rodkiewicz Scholarship Foundation

W imieniu Czesław M. Rodkiewicz Scholarship Foundation zapraszamy do udziału w akcji "Konkurs 2024".

Sprawozdanie semestralne 2023/24

Szanowni Państwo,

Informujemy, że sprawozdanie za semestr zimowy roku akademickiego 2023/24 będzie otwarte wyłącznie w dniach od 22.01.2024 (zakończenie większości zajęć) do 4.02.2024 (początek weryfikacji sprawozdań na potrzeby rejestracji). W wyznaczonym terminie sprawozdanie musi zostać wygenerowane i wypełnione przez doktoranta oraz zaopiniowane przez promotora

Z poważaniem,