OTWARCIE IX KONKURSU MOBILITY PW - konkurs dla doktorantów - uczestników szkoły doktorskiej PW

Baner konkursu MOBILITY PW

Dyrektor Centrum Studiów Zaawansowanych informuje, iż w dniu 12 czerwca 2023 r. został otwarty IX konkurs w ramach programu Mobility PW. Konkurs jest skierowany do doktorantów - uczestników szkoły doktorskiej PW. Nabór wniosków do 30 czerwca 2023 włącznie. Zapraszamy do zapoznania się z zasadami konkursu i składania wniosków.

Dodatkowa rekrutacja do Szkoły Doktorskiej PW dla uczestników projektu

Na podstawie § 7ust. 1 i 2 Regulamin rekrutacji do Szkoły Doktorskiej PW na rok akademicki 2022/2023, stanowiącego załącznik do uchwały nr 182/L/2022 Senatu PW z dnia 23 lutego 2022 r., Szkoła Doktorska PW ogłasza dodatkową rekrutację w ramach projektu „Rozwój algorytmów mionowego układu wyzwalania detektora Compact Muon Solenoid do fazy wysokiej świetlności”

Banner zaproszenia do udziału w badaniu ewaluacyjnym projektu „Smart Education for Engineering Doctors”

Szanowni Państwo,

Zachęcamy do udziału w badaniu ewaluacyjnym projektu „Smart Education for Engineering Doctors” (SEED) realizowanego w PW w ramach NAWA STER. Poza bezpośrednią oceną działań projektowych, badanie umożliwi również zgromadzenie informacji ważnych dla wspierania umiędzynarodowienia studiów doktorskich w PW.

Stanowisko magistrant oraz doktorant w projekcie IDUB PW LAB-TECH of Excellence

Stanowisko magistrant oraz doktorant w projekcie IDUB PW LAB-TECH of Excellence pt. “Nowe podejście do modelowania komputerowego procesów obecnych na interfejsach stałych elektrolitów.”

Zaproszenie na spotkanie informacyjne doktorantów szkół doktorskich z Dyrektorem Szkoły Doktorskiej PW

zdalnie 13.06.2022 r. w godz. 15.00 – 17.00, stacjonarnie 20.06.2022 r. w godz. 14.00 – 16.00

#MyPhD@WUT competition for the best video about doing PhD at WUT

As Warsaw University of Technology strives to improve the experience of its PhD students, we would like to invite you to participate in the #MyPhD@WUT competition for the best short videos about doing PhD at WUT. The three best recordings will be awarded!

Bezpłatne warsztaty dla naukowców

Czym jest społeczna odpowiedzialność nauki, czy i po co przekładać wyniki prowadzonych prac badawczych na innowacje społeczne? – to pytanie, z którym coraz częściej mierzą się ludzie świata nauki. Badaczy, którzy chcą dowiedzieć się na ten temat więcej, zapraszamy na warsztaty. Ich celem jest upowszechnienie koncepcji społecznej odpowiedzialność nauki, w tym w szczególności roli naukowców w tym procesie.