Aktualności

Stypendium pod choinkę

banner Stypendium pod choinkę

To wyjątkowe wyróżnienie dla studentów i doktorantów Politechniki Warszawskiej, którzy osiągają sukcesy (naukowe, sportowe, artystyczne, inne), uczestniczą w projektach i wydarzeniach promujących naszą Uczelnię, popularyzują naukę, angażują się w akcje społeczne i działalność charytatywną. W ten sposób chcemy docenić wkład tych osób w budowanie wizerunku PW.

Zapisy na kurs "Nakręcona Nauka Edycja 2023"

banner konkursu "Nakręcona Nauka Edycja 2023|

Ruszyły zapisy na kurs "Nakręcona Nauka" - wyjątkowe szkolenie tworzone przez naukowców dla naukowców na temat tworzenia popularnonaukowych treści video. Obecna edycja odbywa się po raz pierwszy na Politechnice Warszawskiej w dniach 23-26 listopada w Rektorskiej 4, a poprzedzona jest spotkaniami on-line w celu przygotowania do intensywnego warsztatu stacjonarnego.

Odwołane konsultacje dla doktorantów z Prezydium Szkoły Doktorskiej PW

Szanowni Państwo,

konsultacje dla doktorantów z Prezydium Szkoły Doktorskiej PW w najbliższy czwartek, tj. 28.09.2023 r. zostają odwołane.

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024

Informujemy, że 21 czerwca 2023 r. (godz. 00.00) rozpocznie się rekrutacja na semestr zimowy roku akademickiego 2023/2024 do Szkoły Doktorskiej Politechniki Warszawskiej. Rejestracja kandydatów odbędzie się za pośrednictwem systemu IRK www.irk.pw.edu.pl. System IRK otwarty będzie do 14 sierpnia 2023 roku (godz. 23.59).

Utrudnienia spowodowane przeprowadzką DOD do nowej lokalizacji

Informujemy, że w związku z przeprowadzką do nowej lokalizacji Dział Obsługi Doktorantów będzie nieczynny w dniach 24-28 lipca. W dn. 31 lipca będziemy przyjmować tylko w sprawach nagłych i pilnych.

International Summer School for PhD Students

18 – 22 September 2023

The second PhD Summer School offered for PhD students from Warsaw University of Technology (WUT) and other universities of the foreign countries.

The aim of the school is to expand education in the field of WUT priorities and to improve specialized and soft skills. The school provides 50 places for participants and will take place 18 – 22nd September 2023 in Warsaw.

OTWARCIE IX KONKURSU MOBILITY PW - konkurs dla doktorantów - uczestników szkoły doktorskiej PW

Baner konkursu MOBILITY PW

Dyrektor Centrum Studiów Zaawansowanych informuje, iż w dniu 12 czerwca 2023 r. został otwarty IX konkurs w ramach programu Mobility PW. Konkurs jest skierowany do doktorantów - uczestników szkoły doktorskiej PW. Nabór wniosków do 30 czerwca 2023 włącznie. Zapraszamy do zapoznania się z zasadami konkursu i składania wniosków.

Dodatkowa rekrutacja do Szkoły Doktorskiej PW dla uczestników projektu

Banner o dodatkowej rekrutacji do Szkoły Doktorskiej Politechniki Warszawskiej dla uczestników projektu „Rozwój algorytmów mionowego układu wyzwalania detektora Compact Muon Solenoid do fazy wysokiej świetlności”

Na podstawie § 7ust. 1 i 2 Regulamin rekrutacji do Szkoły Doktorskiej PW na rok akademicki 2022/2023, stanowiącego załącznik do uchwały nr 182/L/2022 Senatu PW z dnia 23 lutego 2022 r., Szkoła Doktorska PW ogłasza dodatkową rekrutację w ramach projektu „Rozwój algorytmów mionowego układu wyzwalania detektora Compact Muon Solenoid do fazy wysokiej świetlności”

Zachęcamy do udziału w badaniu ewaluacyjnym projektu „Smart Education for Engineering Doctors”

Banner zaproszenia do udziału w badaniu ewaluacyjnym projektu „Smart Education for Engineering Doctors”

Szanowni Państwo,

Zachęcamy do udziału w badaniu ewaluacyjnym projektu „Smart Education for Engineering Doctors” (SEED) realizowanego w PW w ramach NAWA STER. Poza bezpośrednią oceną działań projektowych, badanie umożliwi również zgromadzenie informacji ważnych dla wspierania umiędzynarodowienia studiów doktorskich w PW.